Şubelerimiz

Türkiye Şubeleri

Ankara Merkez Şubesi

Mebusevleri Mah. İller Cad. No: 4 Çankaya-Ankara/Türkiye
Tel: 0090 312 231 44 99
E-Posta: info@metropolkurslari.com

İstanbul- Bakırköy Şubesi

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Atrium Alışveriş Merkezi Kat: 2 No: 148 Bakırköy – İstanbul
Tel: 0090 212 559 05 59
E-Posta: bakirkoy@metropolkurslari.com

İstanbul - Bakırköy Şubesi Beylikdüzü Temsilciliği

Mevlana Mahallesi Evliya Çelebi Caddesi No:4 Kat:4 Esenyurt- Beylikdüzü İstanbul
Tel: 0090 212 852 67 64
Tel: 0090 545 230 86 09
E-posta: beylikduzu@metropolkurslari.com

İstanbul - Kadıköy Şubesi

Caferağa Mahallesi Neşet Ömer Sokak Kadıköy İş Merkezi No: 1/191 Kadıköy – İstanbul
Tel: 0090216 362 77 47
E-Posta: kadikoy@metropolkurslari.com

İzmir Şubesi

Şevket Özçelik Sokak Efes İş Hanı No:57/B Kat : 2 Çankaya Konak/İzmir
Tel: 0090232484 44 50
E-Posta: izmir@metropolkurslari.com

Antalya - Lara Şubesi

Fener Mah. 1970/1. sok. Deniz Apt. No:24 Lara Muratpaşa – Antalya
Tel: 0090 (242) 323 15 51
E-Posta: lara@metropolkurslari.com

Antalya - Lara Şubesi Antalya - 100. Yıl Temsilciliği

100.Yıl Caddesi 147.Sokak Mustafa Gür İş Merkezi No:20 Altındağ Mahallesi Muratpaşa/Antalya
Tel: 0090242 247 87 13
E-Posta: yuzuncuyil@metropolkurslari.com

Bursa Şubesi

Barış Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Aktaş Plaza No:178/7-8 Nilüfer- Bursa
Tel: 0090 224 224 30 90
E-Posta: bursa@metropolkurslari.com

Mersin - Merkez Şubesi

Güvenevler Mahallesi, 1939. Sk. No:18, 33140 Yenişehir/Mersin
Tel: 0090324 326 88 27
E-Posta: mersinmerkez@metropolkurslari.com

Mersin - Mezitli Şubesi

Menderes Mah. 35435 Sok. Sargül 3 Apt. Kat 1 No:2 Mezitli – Mersin
Tel: 0090 534 257 21 77
E-Posta: mezitli@metropolkurslari.com

Gaziantep Şubesi

İncili Pınar Mahallesi, 36013. Sok., Tahtacı İş Merkezi No: 1/1, 27090 Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0090(0342) 215 26 15
E-Posta: gaziantep@metropolkurslari.com

Kayseri Şubesi

Gevhernesibe, Tuğcu sk No 18, 38010 Kocasinan/Kayseri
Tel: 0090352 223 38 37
E-Posta: kayseri@metropolkurslari.com

İran Şubeleri

Tahran Saadat Abad Şubesi

Opposite the Sarafha street, Darya Boulevard, Unit 10, Number 54, Saadat Abad, Tehran, Iran
Tel: 0098 21 885 621 77 – 0098 933 207 82 61
E-Posta: saadatabad@metropolkurslari.com

Tahran Saadat Abad Şubesi Kerec Temsilciği

Kaj street, opposite of Meli Bank, Arian apartment, first floor, No 2, Azimieh, Karaj, Iran
Tel: 0098 910 98 09 027
E-Posta: karaj@metropolkurslari.com

Tahran Saadat Abad Şubesi Kazvin Temsilciği

Felestin cross road, Dehkhoda Boulevard, at the corner of Niki street, second floor, number 3, Unit 4,  Ghazvin, Iran
Tel: +982833370392 – +989304244965
E-posta: qazvin@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi

Goftegoo Higher Education Institute,  Between Jahan kudak & North Gandi street, Haghani Highway, No 69, Tehran Vanak, Ground floor
Tel: 0098 21 888 886 78 – 0098 912 934 66 52
E-Posta: vanak@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi Zencan Temsilciği

Elmi Karbordi Hamyari Shahrdariha University- Shohada St. Second Floor Zanjan, Iran
Tel: 0098 24 33366552
E-Posta: zanjan@metropolkurslari.com

Gorgan Temsilciliği

Mirdamad Institute of Higher Education, Hirkan Boulevard, 6th Hirkan Gorgan – İran
Tel: 009817 32471324 – 00989115297192
E- posta: gorgan@metropolkurslari.com

Tahran Vanak Şubesi Meraga Temsilciği

Khajeh Nassir Shomali st. Maragheh Business Training Center Bu Ali building  Maragheh – Iran
Tel: 0098 41 372 308 22 – 0098 914 611 70 07
E-Posta: maragheh@metropolkurslari.com

Tahran Vozara Şubesi

Farhang Matin Instituteof Higher Education No.151, Cornor of the 31th Alley Khaled Eslamboli(Vozara) St., Tehran- Iran
Tel: +21 88772279
E-Posta: vozara@metropolkurslari.com

Tebriz Şubesi

IMI Azar Building North Shahryar ave. Safa st. Valiasr – Tabriz – Iran
Tel: 0098 41 333 336 00
E-Posta: tabriz@metropolkurslari.com

Tebriz Şubesi Erdebil Temsilciliği

Ardabil Industrial Management Institute Arfaa st. Vesal square Ardabil – Iran
Tel: 0098 45 337 493 14
E-Posta: ardabil@metropolkurslari.com

Şiraz Şubesi

Shiraz Pasargad Higher Education Institute Fars Province, Shahrak-e-Valfajr, Western Fajr Blvd, Shiraz Iran
Tel: 0098 713 832 19 78
E-Posta: shiraz@metropolkurslari.com

Urmiye Şubesi

Avatalk Language School Valfajr Blvd. No: 70 Urmia – Iran
Tel: 0098 44 333 752 60
E-Posta: urmia@metropolkurslari.com

Urmiye Şubesi Khoy Temsilciliği

Taleghani Street, Hosseinlou Alley, Yaghut Building, Ground Floor, Khoy
Tel: 0098 44 3624 30 92
E-Posta: urmia@metropolkurslari.com

Reşt Şubesi

Danesh Pajouhan Deylaman Institute Namju blvd. Fajr st. Pars apt. floor: 3 Rasht – Iran
Tel: 0098 13 333 673 03 – 0098 911 762 43 33
E-Posta: rasht@metropolkurslari.com

Azerbaycan Şubesi

Azerbaycan Bakü Şubesi

Alibey Huseynzadeh 73 Baku – Azerbaijan
Tel: +994 12 596 79 50
E-Posta: baku@metropolkurslari.com

Almanya Şubesi

Almanya Köln Şubesi

Adres: Piusstraße 22C, 50823 Köln- Almanya
Tel: +49 221 25996373
E-Posta: koeln@metropolkurslari.com

Yunanistan Şubesi

Yunanistan Gümülcine Şubesi

Loanninon 74 69100 Komotini – Greece
Tel: +30 25 310 81566
E-Posta: gumulcine@metropolkurslari.com

Kazakistan Şubesi

Kazakistan Almatı Şubesi

Zhibek Zholy str., Nu.50, floor: 4, office: 400, Zenkov St, Almaty 050000, Kazakistan
Tel: +7 747 789 4475
E-Posta: almaty@metropolkurslari.com

Afganistan Şubesi

Afganistan Mezar-ı Şerif Şubesi

Mevlana Celaleddin Muhammad Balkhi ave. 3rd st. No: 307 Mazari Sharif – Afghanistan
Tel: +93 78 380 0038
E-Posta: mazarisharif@metropolkurslari.com